Knihy a tapety, s.r.o., 966 77 Ostrý Grúň
0908 536 797
Košík je prázdny

Novinky

S mega knihou Huga a Grétky a interaktívnymi besiedkami sme začali navštevovať materské školy hneď po jarných prázdninách. Ako prvú sme navštívili motýlikovú triedu MŠ Nová Baňa na Nábrežnej ulici.

Chceli by sme sa srdečne poďakovať sponzorom, ktorí zakúpili publikáciu Hugo a Grétka v Dolnom Pohroní pre každého žiaka na prvom stupni našej školy v Brehách.

Chceme z celého srdca poďakovať v mene detičiek prvého stupňa ZŠ Fraňa Kráľa všetkým podnikateľom, ktorí boli ochotní zakúpiť pre jednotlivé triedy výtlačky Huga a Grétky a darovať ich deťom. Topánočky sa takýmto spôsobom dostanú do rúk 237 žiakom, ktorí použijú publikáciu v rámci vyučovania.

Ďakujeme z celého ❤️ všetkým, ktorí strávili dnešné slávnostné dopoludnie (1.3.2019) s Hugom a Grétkou a spoločne sme uviedli publikáciu Hugo a Grétka v Novej Bani do života. Krstnými rodičmi sa stali pán primátor Branislav Jaďuď a Alica Bindova, ktorí pokrstili publikáciu rozdrveným ryolitom (lebo práve ten dotvára dušu tohoto vydania ?) a presne ako v rozprávke, kde sa voda sype a piesok sa leje sme publikáciu rozprávkovo pokrstili.

Na jednom krásnom podujatí, akým bolo otvorenie novej knižnice v ZŠ Brehy sa do života uvádzala tretia publikácia Hugo a Gretka v Dolnom Pohroní. Krstilo sa vodou z rieky Hron, keďže v tomto vydaní sa topánočky plavia práve po nej.

Zaujímavé obrázkové čítanie sme prežívali s pracovnými zošitmi ,,Hugo a Grétka“, ktoré vytvorila PhDr. Katarína Segetová. Dozvedeli sme sa zaujímavosti o našom meste a regióne.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.